Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Husqvarna 710 Supermoto - jak nie zabezpieczać motocykla przed kradzieżą Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Husqvarna 710 Supermoto - jak nie zabezpieczać motocykla przed kradzieżą

Kradzieże motocykli na Wyspach są chyba większą plagą niż kleszcze w Polsce... Dobitnie o tym mieli okazję się przekonać właściciele dealerstwa Husqvarny w miejscowości Keighley, położonej w Anglii, w hrabstwie West Yorkshire. Zobaczcie jak bezczelni są brytyjscy złodzieje.

Każdy z nas słyszał o metodzie kradzieży motocykli "na busa", ale na "Audii w kombi"? Dwa motocykle dealerskie stoją na wyznaczonych miejscach parkingowych. Wtem podjeżdża Audii, otwiera się bagażnik, a z samochodu niespiesznie wysiada trzech złodzieji. Pakują jeden z nich – nową Husqvarnę 701 Supermoto do bagażnika i szybko odjeżdżają. Widać na video wybiegającego pracownika dealerstwa, ale niestety jest już za późno.

 

Całe zdarzenie miało miejsce 3 maja o 13:30. Ustalono nagrodę w wysokości 500 funtów dla tego, kto posiada informacje umożliwiające namierzenie skradzionego pojazdu.

 

Więcej o motocyklach Husqvarna
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści