Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Hot Wheels Moto School – cykl imprez motocyklowych dla najmłodszych rozpoczęty Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Hot Wheels Moto School – cykl imprez motocyklowych dla najmłodszych rozpoczęty

Pod koniec kwietnia, odbyła się inauguracyjna z imprez motocyklowych dla najmłodszych – szkoła Hot Wheels Moto School w trakcie której najmłodsi mają szansę na swoją pierwszą jazdę jednośladami.

Dzięki markom Hot Wheels, Yamaha, elektronarzędziom Ryobi oraz sieci sklepów I’M Ready udało się zrealizować marzenia najmłodszych o pierwszej przejażdżce na prawdziwym, pełnowartościowym motocyklu spalinowym. Jazdy Yamahą PW50 (z automatyczną skrzynią biegów) odbywają się na specjalnym, bezpiecznym torze a udział w nich jest całkowicie bezpłatny – wystarczy przyjść i zapisać dziecko.

 

 

Facynację dzieciaków i fotorelację z imprezy zobaczycie na zdjęciach my tymczasem zapraszamy do odwiedzenia facebookowego fanpejdżu wydarzenia oraz do udziału w najbliższej imprezie, która odbędzie się w Warszawie, 18 maja na Lotnisku Bemowo podczas Moto Soboty. LWG!

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści