Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Honda, Honda, Honda - rozpoczął się Projekt Lato! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Honda, Honda, Honda - rozpoczął się Projekt Lato!

Zaczął się Projekt Lato z Motogenem i właśnie trwa Tydzień Hondy! Testujemy dla Was cztery tegoroczne nowości tej marki, czyli oszałamiający CB 1000R, wyprawową Africę Twin w wersji Adventure Sports z DCT, sprytną CB 300R oraz elektryzującą każdego Hondę Monkey! Wpadajcie do nas! Poniżej szczegóły!

Chcemy się z Wami spotkać na plaży w Jelitkowie! Chcemy pojeździć z Wami motocyklami! Chcemy razem z Wami obejrzeć motocyklowy film! Jednym słowem, zapraszamy do Gdańska!

 

Każdy motocyklista, który przyjeżdża w okolice Trójmiasta, powinien się z nami spotkać. Gdzie? W tygodniu, kiedy będzie piękna, upalna pogoda i obowiązki redakcyjne (których wcale nie mamy mniej) nam pozwolą – będziemy na plaży w Jelitkowie, na wysokości kultowej Restauracji Parkowa! W najbliższą środę natomiast, w motocyklowej restauracji – pubie Wild Dog na Wałach Jagiellońskich 2/4 będziemy organizowali motocyklowe kino, oczywiście w klimacie Hondy!

 

W sobotę za to zapraszamy Was na Dzień Otwarty w Honda Pomirski, przy ul. Juliusza Słowackiego 153. Na miejscu będzie redakcja Motogenu, motocykle testowe dostępne do jazd, rabaty, zniżki, promocje oraz oczywiście upusty cenowe. Nie zabraknie też gratisów, które będziemy rozdawać każdemu, kto odwiedzi Hondę Pomirski.

 

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści