Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Harley-Davidson zaprezentował nowości na 2019 rok Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Harley-Davidson zaprezentował nowości na 2019 rok

Cruiser o potężnej mocy, udoskonalone modele Touring, Trike i CVO oraz zupełnie nowy system multimedialny to wisienka na torcie nowych produktów w ofercie.

  •          Nowy FXDR 114 to połączenie stylistyki dragstera z potężnym silnikiem Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3
  •         Silnik Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3 dostępny w wybranych modelach Touring
  •         Zaawansowany nowy układ jezdny oraz silnik Milwaukee-Eight 114 o pojemności 1868 cm3 w modelach Trike
  •          Zupełnie nowy, szybszy, bardziej intuicyjny w obsłudze system multimedialny z funkcją Apple CarPlay
  •          Gama modeli CVO z imponującymi nowymi lakierami i najwyższej klasy systemem audio
  •         Oryginalne akcesoria do nowych modeli oraz nowa linia odzieży FXRG Touring/Urban

 

 

Doskonałe osiągi nowego modelu 2019 Harley-Davidson® FXDR™ 114 wyznaczają kierunek dla nowych motocykli, akcesoriów i wyposażenia na 2019 rok - zapewniają nietuzinkowy styl, emocjonujące osiągi i zaawansowaną technikę.

 

 

 

Po niecałym miesiącu od ogłoszenia planów związanych z przyszłymi produktami w nowych na rynku kategoriach i zaangażowania w udoskonalanie motocykli Touring oraz maszyn typu cruiser firma Harley-Davidson prezentuje nową gamę produktów, które mają inspirować ludzi na całym świecie do poznania ekscytujących wrażeń towarzyszących jeździe motocyklami Harley.

 

Heather Malenshek, wiceprezes ds. marketingu w Harley-Davidson: „Innowacyjność marki Harley-Davidson jest widoczna w każdym nowym produkcie oferowanym na 2019 rok. Innowacje w zakresie stylistyki, technologii i osiągów będą inspirować fanów marki Harley-Davidson oraz nowe pokolenie motocyklistów do dzielenia pasji pełnego wolności przemierzania drogi”.

 

2019 FXDR 114

FXDR 114 to bezkompromisowy cruiser o dużej mocy wyznaczający nowe standardy osiągów w rodzinie Harley-Davidson. Posiada potężny silnik Milwaukee-Eight® o pojemności 1868 cm3 i wiele elementów z aluminium oraz materiałów kompozytowych zmniejszających masę, w tym nowy aluminiowy wahacz, aluminiową ramę pomocniczą, lekkie koła i kompozytowe błotniki. Wszystko to przekłada się na jeszcze lepsze prowadzenie i osiągi.

 

FXDR 114 jest wyposażony w najmocniejszy silnik oferowany z podwoziem Softail, Milwaukee-Eight 114 V-Twin, generujący 160 Nm momentu obrotowego przy 3500 obr/min. Solidne i sztywne  podwozie Softail oraz najwyższej klasy elementy układu zawieszenia pozwolą pewnym siebie motocyklistom pokonywać kręte drogi oraz manewrować w gęstym ruchu miejskim z ekscytującą zwinnością. FXDR 114 charakteryzuje się większym przechyłem bocznym niż jakikolwiek inny model Softail.

 

 

Wizualnie stylistyka FXDR 114 nawiązująca do dragsterów podkreśla jego doskonałe osiągi - od małej owiewki po skróconą tylną część i jednoosobowe siodło. Tylny błotnik ma kształt umożliwiający zmieszczenie masywnej opony 240 mm i porusza się wraz z oponą w całym zakresie skoku zawieszenia, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczny podczas jazdy.

 

2019 TOURING I TRIKE

Harley-Davidson kontynuuje rozwój modeli Touring i Trike, stosując rozwiązania poprawiające osiągi, funkcjonalność i styl.

 

Zupełnie nowy system multimedialny

Nowy system multimedialny Boom! Box™ GTS w wybranych modelach Harley-Davidson Touring i Trike odznacza się nowoczesnym wyglądem, łatwością obsługi i funkcjonalnością najnowszych urządzeń przenośnych oraz tabletów, a także trwałością i funkcjami przeznaczonymi specjalnie do motocykli. Ponadto obsługuje funkcje Apple CarPlay (w przypadku używania mikrofonu z opcjonalnym zestawem słuchawkowym z asortymentu oryginalnych akcesoriów Harley-Davidson®) i posiada system rozpoznawania mowy.

 

 

Zaawansowane układy poprawiające prowadzenie w modelach Trike

Zupełnie nowy połączony układ hamulcowy Reflex sterowany elektronicznie dostępny w motocyklach trójkołowych Harley-Davidson Tri-Glide Ultra i Freewheeler 2019 obejmuje układ zapobiegający blokowaniu kół (ABS), układ kontroli trakcji (TCS), układ kontroli poślizgu (DSCS) oraz układ połączonych hamulców. Współpraca tych układów zapewnia większą swobodę i pewność prowadzenia.

 

Zupełnie nowa technika zawieszenia Harley-Davidson najwyższej klasy znacząco poprawia jakość jazdy motocyklami Harley-Davidson Tri-Glide Ultra i Freewheeler oraz zapewnia łatwą regulację napięcia wstępnego sprężyny.

 

 

 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson

strony

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści