Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Harley-Davidson LiveWire w akcji Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Harley-Davidson LiveWire w akcji

Pierwszy elektryczny motocykl Harleya-Davidsona trafi do sprzedaży już za kilka miesięcy. Zanim poznamy szczegóły techniczne modelu LiveWire, możemy przyjrzeć mu się na krótkim filmie promocyjnym.

Już na pierwszy rzut oka (i ucha) widać, że to nie forma nowego motocykla, ani nawet brak charakterystycznej V-ki w miejscu bloku silnika będzie dla fanów Harleya największą przeszkodą w polubieniu LiveWire. Najtrudniejszy do przejścia będzie dźwięk - charakterystyczny bulgot zastąpiony został przez narastający gwizd.

 

 

Harley-Davidson nie podał jeszcze konkretnych danych technicznych modelu LiveWire, znane jest natomiast kilka szczegółów. Motocykl posiada w pełni regulowane zawieszenie Showa oraz hamulce Brembo. Na 17-calowych kołach zamontowano opony Michelin Scorcher Sport w rozmiarach 120/70 z przodu i 180/55 z tyłu.

 

Elektryczny napęd H-D LiveWire sterowany będzie poprzez siedem trybów jazdy, ustawianych z poziomu wyświetlacza TFT. Trzy z nich będą w pełni konfigurowalne przez kierowcę.

 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści