Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli GoPro HERO7 Black staje się biały! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

GoPro HERO7 Black staje się biały!

Załap się na limitowaną edycję flagowej kamery w kolorze Dusk White z początkiem marca.

SAN MATEO, Calif., 28 lutego 2019 – Co jest z pozoru białe, lecz na wskroś czarne? Nowa limitowana edycja kamery GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White będzie dostępna od 2 marca. Po raz pierwszy w historii GoPro wyprodukowało swoją flagową kamerę w dodatkowym, wyjątkowym kolorze, zatem wielokrotnie nagradzany model HERO7 Black może dostać teraz kolejne punkty - tym razem za edycję limitowaną.

 

Dzięki funkcji HyperSmooth w modelu HERO7 Black GoPro zrewolucjonizowało pojęcie wewnętrznej stabilizacji obrazu. HyperSmooth eliminuje w filmach niepożądane wstrząsy, sprawiając, że nawet najbardziej wyboiste i ekstremalne przeżycia stają się płynne jak lawa. HERO7 Black zachwyca również dodatkowymi trybami wideo i foto, takimi jak TimeWarp Video czy SuperPhoto. TimeWarp Video pozwala przekształcać dłuższe materiały w krótkie, łatwe do udostępnienia, atrakcyjne filmy z efektem „latającego dywanu”, natomiast, SuperPhoto analizuje sceny i automatycznie dobiera optymalne parametry, by uzyskać najlepsze zdjęcia. HERO7 Black to również pierwsze GoPro pozwalające na live stream na Facebook i YouTube, dzięki czemu możesz dzielić się swoją historią w trakcie jej trwania.

 

 

Nowa HERO7 Black w kolorze Dusk White jest także doskonałą bazą do tego, zmienić barwy w te dni, w które potrzebujemy odrobiny szaleństwa. Nawiązaliśmy współpracę z naszym zawodnikiem, legendą MotoGPÔ - Valentino Rossi - i stworzyliśmy neonowo-żółte silikonowe etui Sleeve + Lanyard ozdobione numerem startowym Rossi’ego, 46. Dzięki etui na smyczy masz zawsze GoPro przy sobie – w każdej chwili gotowe do zarejestrowania idealnego ujęcia. Specjalna edycja Valentino dołącza do innych kolorów etui w ofercie: niebieskiego, białego, czarnego oraz różowego. Valentino Rossi Sleeve + Lanyard jest dostępne na całym świecie u wybranych autoryzowanych sprzedawców detalicznych od 2 marca.

 

O ile GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White jest edycją limitowaną, o tyle subskrypcja GoPro Plus nią nie jest. Nasza usługa przechowywania danych w chmurze pozwala na przechowywanie nieograniczonej ilości filmów i zdjęć w oryginalnej jakości za jedyne 5.99 EUR (ok. 25,99 zł), a oprócz tego zyskujesz status VIP w dziale obsługi klienta oraz inne korzyści.

 

GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White będzie dostępny u wybranych Autoryzowanych Sprzedawców Detalicznych od 2 marca w rekomendowanej cenie 1899zł. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w GoPro na całym świecie, odwiedź stronę The Inside Line.

 

O GoPro

 

Firma GoPro pomaga światu celebrować wspaniałe chwile oraz dzielić się nimi w fascynujący i ekscytujący sposób.

 

GoPro, HERO oraz ich odpowiednie logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy GoPro, Inc. w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli.

 

Więcej informacji znajduje się w witrynie www.gopro.com. Użytkownicy GoPro mogą przesyłać swoje zdjęcia, nieedytowane klipy i montaże filmów by wziąć udział w konkursie GoPro Awards by zdobyć uznanie na mediach społecznościowych, sprzęt GoPro oraz nagrody pieniężne. Połącz się z GoPro na platformach Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Twitter, YouTube i odwiedź bloga GoPro — The Inside Line.

 

Powiązane materiały

...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści