Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Giełda motocyklowa na warszawskim Bemowie w 1987 roku! Archiwalny VHS Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Giełda motocyklowa na warszawskim Bemowie w 1987 roku! Archiwalny VHS

Jak wyglądało polskie środowisko motocyklowe 30 lat temu? Jakimi motocyklami jeździli nasi ojcowie? Jak wyglądała odzież motocyklowa tamtych czasów? Czy na naszych drogach były też zachodnie i japońskie motocykle? Zobaczcie unikalny, archiwalny materiał z motocyklowej giełdy na warszawskim Bemowie.

Można by rzec, to były czasy! MZ-tki, Jawy, Junaki, Iże i inne demoludowe sprzęty – a wszystkie prawie nowe, kilkuletnie. Ale, co dziwne, można było spotkać też japończyki – Kawasaki LTD czy Hondę CB 400. Dodatkowo zobaczcie jak ubrani byli ludzie jeżdżący motocyklami…

 

Po jakimś czasie przenosimy się, wg nas, na drugą warszawską giełdę, czyli Wyścigi Konne na Służewcu. A może się mylimy? Ktoś z was może rozpoznaje to miejsce na 100%?

 

Ten film to prawdziwa kapsuła czasu, zarówno dla tych co je pamiętają, jak i tych z nas, których wtedy jeszcze nie było na świecie. Ja, jako dumny sześciolatek, już miałem za sobą pierwszą jazdę – jako pasażer oczywiście – na Jawie TS 350.

 

Więcej o motocyklach MZ

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści