Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Ghost Rider: Spirit of Vengeance Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

W lutym 2012 roku zobaczymy kolejną część filmu "Ghost Rider".

W lutym 2012 roku zobaczymy kolejną część filmu "Ghost Rider".


Ghost Rider narodził się w 1990 roku.Wydawany przez Marvela, komiks zyskał taką popularność, że w 2007 roku doczekaliśmy się jego adaptacji filmowej. Główną rolę stuntera, Johnnego Blaze, zagrał Nicolas Cage. W lutym 2012 roku planowana jest premiera kolejnej części filmu, której tytuł będzie brzmieć "Ghost Rider: Spirit of Vengeance". Reżyserii obrazu podjęli się Mark Neveldine i Brian Taylor.


Tym razem Johnny Blaze ukrywa się gdzieś w Europie Wschodniej, nadal starając się pozbyć ciążącej na nim klątwy. Oczywiście, nie byłoby filmu, gdyby mu się udało. Blaze zostaje odnaleziony przez tajemniczą sektę, która chce od niego pomocy w walce z diabłem. Jak to zwykle bywa, jeżeli główny bohater nie pomoże, szatan zdobędzie panowanie nad światem.


W kolejnej odsłonie filmu, oprócz Nicolasa Cage, który ponownie wcieli się w rolę Johnnego Blaze, zobaczymy również Yamahę V-Max jako nowy motocykl Ghost Ridera.

Więcej o motocyklach Yamaha

Tagi

...
Ghost Rider: Spirit of Vengeance Ghost Rider 2 - N...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści