Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Porady Gdzie motocyklem w weekend? Jak zaplanować trasę wyjazdu? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Porady

Gdzie motocyklem w weekend? Jak zaplanować trasę wyjazdu?

Weekendowe wyjazdy motocyklowe są świetne, ale pod warunkiem, że trafimy na piękną pogodę. W Polsce jest to dosyć trudne, a prognozy pogody często się nie sprawdzają. Jeżeli nie lubisz moknąć na motocyklu – jest na to jeden sposób.

Co robisz, gdy chcesz jechać w góry na deskę czy narty? Oglądasz obrazy z kamerek umieszczonych na stokach, na których widać aktualne warunki do białego szaleństwa, a także możesz sprawdzić dokładne dane pogodowe. Chciałeś jechać w Beskidy, ale nie ma śniegu, który za to jest w Tatrach?

Jedziesz w Tatry!

 

Jeżeli chcesz się przejechać przyjemnościowo motocyklem i nie interesuje cię w sumie kierunek jazdy – skorzystaj z aktualnego obrazu kamer monitorujących polskie drogi – i wybierz tę okolice, w której świeci słońce.

 

Niech kamery te przydadzą się nam, a nie tylko na kontrolują. Pod tym linkiem znajdziecie zawsze aktualną mapę z obrazem dróg oraz informacją o pogodzie panującej we wszystkich regionach naszego kraju.

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści