-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Fuell – nowy projekt Erica Buella Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Fuell – nowy projekt Erica Buella

Eric Buell to postać związana z motocyklami. Przez lata budował motocykle pod swoją marką wykorzystując do napędu podzespoły i jednostki napędowe wywodzące się z Harley-Davidsona. Kilka lat temu zawiesił działalność. Wygląda na to, że po kilkuletniej przerwie znów wraca do gry, znów z rozwiązaniami na najwyższym poziomie.

Współpraca z Frederikiem Vasseurem, szefem zespołu Alfa Romeo w F1 oraz inwestorem Francois-Xavierem Terny zaowocowała przedsięwzięciem o nazwie FUELL. Pierwsze dwa modele noszą nazwę Flow i Fluid o jak zapewne się domyślacie będą to pojazdy o napędzie elektrycznym.

 

 

Flow to motocykl przeznaczony do jazdy miejskiej z silnikiem w tylnym kole, interaktywnym wyświetlaczem oraz między innymi 50 litrowym bagażnikiem. Za sprawą nisko położonego środka ciężkości pojazd ma cechować się łatwym prowadzeniem i dobrymi osiągami.

 

Fluid to elegancji rower z elektrycznym wspomaganiem. Dzięki dwóm bateriom o łącznej pojemności 1000 Wh cechuje go duży zasięg (nawet 200 km) oraz maksymalny moment obrotowy 100 Nm.

 

Sprzedaż na rynku amerykańskim rozpocznie się 23 kwietnia.

Więcej o motocyklach Buell

Tagi

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści