-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Stunt "Fragment" stuntuje w deszczu i gradzie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Stunt

"Fragment" stuntuje w deszczu i gradzie

Od tego sezonu do zawodników wspieranych przez redakcję trafił Piotr "Fragment" Frąckiewicz. Ten pozytywnie zakręcony stunter jest jednym z niewielu zawodników w kraju, który oficjalnie wspierany jest przez konkretną markę. "Fragmenta" wspiera polski przedstawiciel motocykli Triumph, tym samym Piotr został ambasadorem marki Triumph i modelu Street Triple, na którym jeździ na co dzień.

Pierwszą w tym roku okazję do podziwiania jego umiejętności mieliśmy podczas pokazów organizowanych obok Wrocław Motorcycle Show 2014. Niestety, pogoda mocno pokrzyżowała plany organizatorów, ale stunterzy nie wymiękli. Połowa marca we Wrocławiu przywitała nas deszczem, a nawet gradem! Mokra i śliska nawierzchnia nie pozwalała na pokazanie pełnego wachlarzu umiejętności, ale nie przeszkadzała aby kręcić no hander circle czy wykonać charakterystyczny dla "Fragmenta" trick polegający na całkowitym poderwaniu motocykla w powietrze. Przekonajcie się sami:

 

 

Następne pokazy na których będzie można obejrzeć "Fragmenta" i jego Triumpha w akcji odbędą się podczas targów Motor Show Poznań, na które zapraszamy już w ten piątek!

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Pokazy "Fragmenta" podczas WMS 2014

25
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści