Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Inne FitFaza Games: zawody dla motocyklistów! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Inne

FitFaza Games: zawody dla motocyklistów!

Ile razy zdarzyło Ci się przewrócić się na motocyklu w terenie, czy to podczas wypadu enduro, czy w trakcie zwykłej turystyki poza szlakiem? Ile razy było to w chwili atakowania podjazdów? Prawdopodobnie Twoja odpowiedź brzmi: mnóstwo... Przypomnij sobie też, ile razy doprowadziłeś się do palpitacji serca i odcinki tlenowej próbując podnieść zagrzebany w piachu motocykl? Jeśli dotyczą cię opisane powyżej sytuacje już dziś powinieneś zacząć się przygotowywać fizycznie do kolejnego sezonu. Za niewiele ponad miesiąc, 4 marca odbędą się FitFaza Games – zawody, które pozwolą ci zweryfikować swoją aktualną formę.

O tym jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne motocyklisty do sezonu startów już pisaliśmy. Jeśli chcesz odświeżyć sobie pamięć i zobaczyć wideo z kilkoma przykładowymi programami treningowymi to klikaj http://www.motogen.pl/WIDEO-Przygotuj-sie-kondycyjnie-i-silowo-do-sezonu-startu-na-motocyklu-trenuj-z-FitFaza,25092.html. Jeśli trenujesz cały czas i możesz śmiało powiedzieć, że niewiele konkurencji stanowi dla Ciebie wyzwanie wydolnościowe to możesz walczyć o jedną z atrakcyjnych nagród. Gwarantujemy jednak, że by ją zdobyć otrzesz się o granice własnych możliwości.

 

FitFaza Games to bieg pod 450 metrowe wzniesienie na ul. Agrykola w Warszawie. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach: stricte biegowej oraz siłowo-wytrzymałościowej z kettlebell w dłoniach. To niewątpliwie jedyna z nielicznych imprez sportowych z tak unikatową formułą. Nie może cię zabraknąć 4 marca o godzinie 11.00 na linii startu.

 

Ulica Agrykola to kultowe i w zasadzie jedyne miejsce w Warszawie, gdzie buduje się prawdziwą siłę i wytrzymałość!

 

Na 450 metrowym odcinku o średnim nachyleniu 5,2 stopnia trenują biegacze przygotowujący się do zawodów na rozmaitych dystansach, podbiegają triathlonowcy oraz zawodnicy startujący w biegach terenowych (Runmageddon, Spartan Race, Survival Race, Barbarian Race...). Spotkać tam można wszystkich atletów stawiający na dynamikę w swoim treningu. Stąd też wywodzi się idea FitFaza games! Stworzyliśmy konfrontację sportowców na co dzień wywodzących się z różnych dyscyplin i gwarantujemy fantastyczną zabawę w duchu sportowej rywalizacji.

 

 

Zawody odbędą się w systemie pucharowym (eliminacje, półfinał, finał), a wyzwania są trzy! Podejmij jedno z nich i walcz o atrakcyjne NAGRODY:

1. Udowodnij, że jesteś najszybszy w podbieganiu pod wzniesienie;

 

nagrody:

 

-I miejsce: 60 minutowy masaż balijski w salonie Dotyk Orientu Wilanów o wartości 200 pln

-II miejsce: konsultacja dietetyczna z pomiarem struktury masy ciała i ułożenie dedykowanego jadłospisu przez FitFaza o wartości 160 pln

-III miejsce: voucher na zabieg w salonie Dotyk Orientu Wilanów o wartości 50 pln

 

2. Pokaż, że łączysz w sobie niezwykłą siłę i ponadprzeciętną wytrzymałość mięśniową i pokonaj podbieg z 14 kg kettelbell w każdej dłoni;

 

nagrody:

 

-I miejsce: godzinna kompleksowa rehabilitacja w studiu fizjoterapeutycznym Core&More o wartości 120 pln

-II miejsce: godzinny trening personalny FitFaza Method o wartości 109 pln

-III miejsce: voucher na zabieg w salonie Dotyk Orientu Wilanów o wartości 100 pln

 

3. Wyścig o Puchar FitFaza

 

– szczegóły wkrótce...

 

Długość trasy podbiegu - 470 m

Średnie nachylenie - 5.2 stopnia

Przewyższenie - 26m.

Maksymalne nachylenie na 100m - 6,5%.

Nawierzchnia - szosa, stan idealny.

Ruch samochodowy - trasa wyłączona jest z ruchu kołowego, mogą na niej znaleźć się pojazdy uprzywilejowane, bieg odbywa się na odcinku nie zamkniętym od ruchu pieszego.

 

Kto może uczestniczyć w zawodach i na jakich zasadach?

-Każdy kto skończył 18 lat (16 lat za pisemną zgodą rodziców) i zaakceptuje warunki regulaminu zawodów .

 

Ile to kosztuje?

-29pln płatne do 25 lutego

- 39 pln płatne do 3 marca

- 49 pln w dniu zawodów

 

Liczba miejsc limitowana do 200 uczestników.

 

Szczegóły odnośnie rezerwacji udziału w zawodach kliknij http://fitfaza.pl/fitfaza-games-warszawski-bieg-pod-gorke-na-agrykoli/

 

Pytania fitfaza@gmail.com, tel. 530 444 401

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści