Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Enduro Finał Mistrzostw i Pucharu Polski SuperEnduro w Łódzkim Centrum Sportów Offroadowych Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Enduro

Finał Mistrzostw i Pucharu Polski SuperEnduro w Łódzkim Centrum Sportów Offroadowych

Zawodnicy SuperEnduro w najbliższą sobotę po raz ostatni w tym sezonie zmierzą się w walce o punkty.

W nadchodzący weekend poznamy imiona i nazwiska osób, do których powędrują Puchary Polski oraz szarfy Mistrzów Polski SuperEnduro sezonu 2017. Dokładnie w sobotę, 7 października rozegrana zostanie dziesiąta i zarazem finałowa runda polskiego cyklu SuperEnduro. Zawody odbędą się w niedawno otwartym Łódzkim Centrum Sportów Offroaodwych.

 

Obiekt przy ul. Chocianowickiej w Łodzi jest już znany sportowcom SuperEnduro. To właśnie oni mieli zaszczyt oraz przyjemność otwarcia Łódzkiego Centrum Sportów Offroadowych, które nastąpiło w ostatni weekend sierpnia podczas VIII oraz IX rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Wówczas sportowcy bardzo pochlebnie wyrażali się na temat toru i realizacji zawodów. Na równie pozytywne oceny organizatorzy imprezy liczą także tym razem.

 

– Bardzo cieszymy się, że ponownie będziemy gościć najlepszych w Polsce zawodników i zawodniczki tak widowiskowej dyscypliny, jaką jest SuperEnduro. Sama nitka toru pozostaje bez zmian, ale na naszym torze mamy możliwość wyboru kierunku jazdy. O wyborze konfiguracji zdecydujemy tuż przed startem. Bez względu na to, chcemy aby ostatnią w tym sezonie rundę wszyscy dobrze wspominali – mówi Dyrektor zawodów, Marek Brygider.

 

Regulamin X rundy MP i PP SuperEnduro oraz ich szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Polskie Związku Motorowego. Organizatorem zawodów jest Łódzki Klub Offroadowy.

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści