Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross Finał Mistrzostw Polski w Motocrossie – Elizówka 11 września 2011 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

Finał Mistrzostw Polski w Motocrossie – Elizówka 11 września 2011

Już za trzy dni, w niedzielę, 11 września, na torze Giełdy Elizówka odbędzie się finałowa runda Mistrzostw Polski w Motocrossie oraz VI runda OML.

Już za trzy dni, w niedzielę, 11 września, na torze Giełdy Elizówka odbędzie się finałowa runda Mistrzostw Polski w Motocrossie oraz VI runda OML.

KM Cross EkoKlinkier zaprasza wszystkich zawodników do wzięcia udziału w jednodniowych zawodach finału Mistrzostw Polski w Motocrossie, które wraz z VI rundą OML odbędą się w niedzielę, 11 września, na torze Giełdy Elizówka pod Lublinem. Jednocześnie organizatorzy z przykrością informują, że z uwagi na brak zgody ze strony właściciela terenu i władz Gminy Niemce VI runda OML odbędzie się tylko w formie jednodniowej. Nie odbędą się wyścigi w klasach quad i Open D.

Już w sobotę, 10 września, w godzinach 16.00–20.00 otwarte będzie biuro zawodów. O godzinie 17.00 rozpocznie się trwająca 2 h pierwsza kontrola techniczna. W niedzielę biuro zawodów otwarte będzie od godziny 7.00, a druga kontrola techniczna trwać będzie między 8.00 a 10.30. Uroczyste otwarcie zawodów przewidziano na godzinę 12.00.

Tor w Elizówce sprawdziło w poniedziałek kilku zawodników, wśród których znalazł się Karol Kędzierski. Jego zdaniem szybkość toru jest przeciętna, a widowiskowość imprezie zapewni odpowiednia liczba szybkich prostych odcinków i ciasnych zakrętów. Ciekawostką obiektu są niesymetryczne skoki, które pokonywać można dwoma różnymi śladami.

 

Szczegóły wraz z harmonogramem zawodów na stronie www.kmcross.pl.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Finał Mistrzostw Polski w Motocrossie – Elizówka 11 września 2011 Już za trzy dni, w niedziel...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści