-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Po godzinach Filmy o motocyklach - jakie znacie? 5 ciekawych propozycji Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Po godzinach

Filmy o motocyklach - jakie znacie? 5 ciekawych propozycji

Czasem mamy ochotę nic nie robić, zrelaksować się przed telewizorem, ale nie umiemy zapomnieć o naszym motocyklowym hobby. Odpowiedzią jest dobre kino motocyklowe! Przedstawiamy 5 według nas absolutnie najlepszych filmów z motocyklami w roli głównej.

Problem w tym, że jeżeli znasz dobrze jakieś zagadnienie, to nie możesz oglądać filmowych produkcji w tym temacie. Dlaczego? Każda „motocyklowa” hollywoodzka scena wzbudza uśmiech politowania na twojej twarzy, często wstydzisz się za to co widzisz na ekranie… Dlatego też zapomnijcie o takich niby motocyklowych szmirach jak „Torque – jazda na krawędzi” czy „Mission Immpossible”, gdzie sceny mają być widowiskowe, ale nierealne. Nie zaproponuję wam też pseudo motocyklowego „Gangu dzikich wieprzy”, bo musiałbym poszukać najbliższego drzewa z suchą gałęzią. Przed wami 5 najbardziej kultowych filmów, które nawet motocyklista z doświadczeniem da radę obejrzeć – gwarantuję!

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści