-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Fabryka w Varese, jak wygląda produkcja motocykli MV Agusta Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Fabryka w Varese, jak wygląda produkcja motocykli MV Agusta

Fakt faktem główne założenie włoskiego producenta uległo zmianie – z hurtowych, sportowych ‘sztuk’, na zamożne, dopracowane i niepowtarzalne ‘sztuki’. Czy to źle? Zdecydowanie nie, a po obejrzeniu filmu z fabryki MV Agusty liczba osób lubiących się we włoskiej sztuce drastycznie wzrośnie. Zasiądźcie wygodnie w fotelach, podgłoście muzykę i nacieszcie wzrok.

Sam proces produkcji jest niesamowicie staranny i pracochłonny. Całość nastawiona jest na najwyższą jakość, piekielnie dobry wygląd i niepowtarzalność.  To są cechy, które zdecydowanie przemawiają do nas za włoskim podejściem do produkcji motocykli. Film z fabryki Varese w Lombardii jest hipnotyzujący i łatwo jest zakochać się w procesie produkcji. Widok tak starannej budowy, przyprawia o ciarki… zresztą zobaczcie sami!

Zapraszamy na Tydzień Okazji z MV Agusta Warszawa

Tekst ten powstał podczas projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl.

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribasoraz oczywiście I’M Inter Motors!

Więcej o motocyklach MV Agusta

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Fabryka MV Agusty MV Agusta - z wizytą w fabryce
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści