-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross Ewa Pikosz #630 oraz Tobiasz Choiński #11 z Dirtbike.pl Husqvarna Team rozpoczęli sezon startowy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

Ewa Pikosz #630 oraz Tobiasz Choiński #11 z Dirtbike.pl Husqvarna Team rozpoczęli sezon startowy

W kwietniu sezon rozpoczęło większość motocyklistów. Zarówno na szosie jak i w terenie słychać było ryk silników. Swój sezon rozpoczęli również zawodnicy Diertbike.pl Husqvarna Team. Ewa wraz Tobiaszem wybrali się na rundę inauguracyjną motocrossu do Nekli, gdzie swoje otwarcie miały Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej. Tobi w tym sezonie, ze względu na wiek, zmienił motocykl i ściga się już w klasie MX85.

Tobi #11: W tym roku przesiadłem się z Husqvarny 65 na 85. Wymuszone zostało to moim wiekiem, ale z miłą chęcią pozostałbym jeszcze jeden sezon w klasie 65. Były to pierwsze moje zawody na większym motocyklu. Czułem się nieswojo, gdyż poznaję dopiero ten motocykl. Staram się regularnie trenować i mam nadzieję, że z każdymi zawodami, na których zdobywam ogromne doświadczenie, będzie coraz lepiej.

 

Tydzień po zmaganiach w Nekli oboje wybrali się na drugą rundę, na piaszczysty tor w Lemierzycach. Ewa nie rozstała się ze swoją Husqvarną 125.

 

Ewa #630: Na sezon 2019 pozostawiam setkę, z którą przygotowywałam się do sezonu całą zimę. Podjęłam również decyzję, iż wracam do Pucharu Polski Super Enduro i walczę o klasę Kobiet w Krakowie 2019 w grudniu tego roku. Aby poprawić prędkość na krótkich odcinkach tras superenduro wróciłam równolegle do motocrossu. Stąd pojawiłam się znów na maszynie startowej MX. Nie ukrywam, iż ściganie się z riderkami z MX daje mi również mnóstwo satysfakcji. W Lemierzycach zajęłam czwartą pozycję co motywuje mnie do dalszego udziału.

 

Życzymy sukcesów i już wkrótce pierwsze w sezonie 2019 zawody Superenduro. Trzymamy kciuki za sukcesy Ewy i Tobiasza.

 

Więcej o motocyklach Husqvarna
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści