Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Elektryczny motocykl Kałasznikow - znamy cenę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Elektryczny motocykl Kałasznikow - znamy cenę

Kałasznikow - najbardziej rozpoznawalna rosyjska marka, której produkty trafiły nawet na flagi dwóch państw - postanowiła rozszerzyć ofertę rynkową o motocykle. Co ciekawe, będą to pojady...elektryczne.

Motocykl zostanie zaprezentowany pod koniec sierpnia - będzie nosił patetyczną nazwę "Armia - 2017" (mamy nadzieję, na wersję sportową o nazwie AK-47) i ma być oferowany przede wszystkim rosyjskiej milicji. Wiadomo, że będzie miał napęd elektryczny. W chwili obecnej odbywają się testy przez policjantów, którzy chwalą przede wszystkim dynamikę tego ekologicznego napędu.

 

Kałasznikow Armia-2017...

 

 

Prace nad konstrukcją trwały od 2013r w należących do Kałasznikowa zakładach Iżmasz. Jak zapowiada Aleksiej Kriworuczko, dyrektor generalny i główny udziałowiec koncernu Kałasznikow - w najbliższym czasie odbędą się dodatkowe testy a wszystkie uwagi zostaną uwzględnione w produkcji seryjnej.

 

W przygotowaniu jest także wersja wojskowa - mimo, że na terenie Federacji Rosyjskiej odbywa się produkcja ciężkich motocykli o dużej dzielności terenowej - ich cena jest zbyt wysoka i wojska zwyczajnie nie stac na zakup popularnych w Polsce, Urali.

 

 

 

 

Według przedstawicieli Kałasznikowa, cena nie powinna przekroczyć 150 tyś Rubli, czyli przy obecnym kursie 9100 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści