Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje EICMA 2018: nowości Triumph Tiger 800 XC XR Tramontana Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

EICMA 2018: nowości Triumph Tiger 800 XC XR Tramontana

Nowości Triumph na targach EICMA rozpoczęły się od prezentacji odświeżonej serii Tiger 800 - dotyczy to zarówno 800 XR jak i 800XC. W przyszłym roku ma zostać zaprezentowana wersja Tramontana, czyli mocno "uterenowiony" model z dużą dzielnością off-roadową.

A zmiany obejmujące rodzinę Tiger 800 to przede wszystkim: delikatnie przestylizowane nadwozie z nowym przednim reflektorem wykorzystującym technologię LED, sześć nowych trybów jazdy, włącznie z trybem "enduro-pro", tempomat, dodatkowe światła LED, nowy funkcjonalny sposób obsługi elektroniki pokładowej. Ale najważniejszą zmianą jest nowy, wielokolorowy wyświetlacz z mnóstwem informacji dla kierowcy.

 

Odświeżony Tiger 800

 

Triumph Tiger 800 to ponad 200 zmian w tym skrócone pierwsze przełożenie, szyba z regulacją w pięciu położeniach, zmiana oprogramowania sterującego przepustnicą, w wyniku czego mamy lepszą reakcję na gaz, lepiej brzmiący wydech, czy lepsza trakcja w terenie.

 

Dla nas najciekawszym modelem jest Tiger 800 Tramontana, czyli pojazd o dużo większej dzielności terenowej od zwykłego Tigera 800. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę. Wieść gminna niesie, że oficjalnie zostanie zaprezentowany w przyszłym roku.

 

Tiger 800 Tramontana

 

Więcej o motocyklach Triumph

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści