Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe EICMA 2018: nowości Honda concept CB4 Interceptor - powiew futurystycznej wizji w linii modelowej Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

EICMA 2018: nowości Honda concept CB4 Interceptor - powiew futurystycznej wizji w linii modelowej

Hondy podczas EICMA 2017 zaprezentowała koncepcyjny pojazd CB4 Interceptor, czyli projekt Design Studio opracowany przez dział R&D włoskiej fabryki Hondy. To pojazd studyjny, który powstał w procesie opracowywania stylu Neo Sports Café. Jego podstawą był prototyp CB4, stworzony na potrzeby wystawy EICMA 2015.

Kolorystyka utrzymana w pełnej czerni, łącząc odlschoolowy klimat cafe racerów z elegancją i futurystyczną technologią.

 

W przedniej części motocykla zamontowano wentylator, który dzięki zamianie siły kinetycznej w energię zasila dotykowy panel sterujący zamontowany na zbiorniku paliwa. Na ekranie kierowca na bieżąco może śledzić swoją drogę na mapie, wyświetlać alarmowe połączenia telefoniczne lub podłączać inne gadżety elektroniczne.

 

 

Batman już ma swój pojazd, Ghost Rider też, CB4 Interceptor widzimy w roli motocykla Mad Maxa!! ;)

 

Swoją drogą, pomijając klimaty futurystyczne, kształt motocykla jest niezwykle świeży i ciekawy - nam podoba się połączenie oldschoolowej owiewki ze zgrabnym tyłem i monowahaczem. Taki hołd składany ulicznym wyścigówkom, ale w obecnym wydaniu.

 

 

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści