-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Dziewięćdziesięciolatkowie w Toruniu przeszarżowali na motocyklu, na miejscu policja Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Dziewięćdziesięciolatkowie w Toruniu przeszarżowali na motocyklu, na miejscu policja

Jak donosi portal ddtorun.pl do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę. Para staruszków (kierowca 86 lat oraz jego trzy lata starsza partnerka) postanowiła wybrać się na wycieczkę swoim starym motocyklem z koszem (M-72). Do pewnego momentu wszystko szło zgodnie z planem.

Nie wiemy czy jechali na sławne termy Ojca Rydzyka, czy na zapiekanki na starówkę. Faktem jest, że jadąc od strony Bydgoszczy postanowili skręcić w lewo w kierunku Motoareny. Manewr został wykonany na tyle gwałtownie, że motocykl uległ wywróceniu.

 

Na szczęście nikomu nic się nie stało ale policja, która przybyła na miejsce ukarała wiekowego motocyklistę mandatem. Swoją drogą z pewnością będą mieli co opowiadać swoim wnukom i znajomym.

 

A już tak z innej beczki: czy ktoś kiedyś mówił, że jest za stary na jazdę motocyklem? Jesteśmy pełni podziwu, że tych dwoje starszych ludzi potrafiło zaszaleć, realizować swoją pasję zamiast leżeć w łóżku, narzekać na system i czekać na swoją ostatnią drogę. Szacuneczek!

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści