Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Dwieście dziesięć na godzinę w pierwszy dzień wiosny Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Dwieście dziesięć na godzinę w pierwszy dzień wiosny

Dość nietypowy pomysł na uczczenie pierwszego dnia wiosny znalazł pewien szczecinianin, który postanowił to zrobić szybką jazdą po ulicach…

Niestety, trasa przejazdu pokryła się z kursem policyjnego, nieoznakowanego radiowozu BMW. Stróże prawa udokumentowali wideo rejestratorem wszelkie wykroczenia, wśród których znalazła się jazda z prędkością 210 km/h w na ograniczeniu do 70 km/h. Po zatrzymaniu motocyklisty okazało się, że 24 latek nie posiadał przy sobie dokumentu uprawniającego do kierowania jednośladami a także wykupionej polisy OC.

 

Kontrolę zakończyło wypisane czterech mandatów na łączną kwotę 1350 złotych oraz 10 punktów karnych. Pojazd został odholowany.

 

Za naszych czasów pierwszy dzień wiosny celebrowało się topieniem marzanny. Jak widać stróże prawa okazali nieprzychylny stosunek do wprowadzenia „nowej świeckiej tradycji”. A już tak zupełnie serio: zachęcamy do respektowania ograniczeń prędkości dla dobra swojego i innych użytkowników ruchu.

 

Przeczytajcie także o policyjnej kontroli kaskadowej

 

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści