Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Ducati by Imetec - stylowe urządzenia do strzyżenia włosów i brody Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Ducati by Imetec - stylowe urządzenia do strzyżenia włosów i brody

Tak - nie pomyliliśmy się w tytule. Biuro projektowe Ducati Design Centre tworzy nie tylko niepowtarzalne linie motocykli, ale też wspiera producentów z innych branż. Tym razem zaprezentowano serię urządzeń fryzjerskich firmy Imetec, których stylistyka osadzona jest głęboko w świecie bolońskich motocykli.

Ducati znane jest nie tylko z imponującej technicznej strony swoich pojazdów, ale też kojarzone jest z fantastycznym wzornictwem. Wiele modeli włoskiej firmy stało się ikonami designu, a charakterystyczne cechy wizualne tych motocykli są chętnie przenoszone na produkty z innych branż. Biuro projektowe Ducati Design Centre współpracuje z wieloma innymi firmami, pomagając tworzyć unikatowe produkty sygnowane później marką Ducati.

 

 

Użytkownicy motocykli Ducati to zazwyczaj osoby ceniące nienaganny styl, a wprzypadku panów jego wyznacznikiem są również idealnie przycięte włosy i broda. Stąd pojawił się pomysł na linię maszynek fryzjerskich, stworzonych wspólnie z Imetec, włoską marką z branży AGD. Ich wygląd wprost nawiązuje do elementów znanych z pojazdów Ducati, zachowano przywiązanie do detali i charakterystyczną kolorystykę.

 

W serii Ducati by Imetec znajdują się trzy pojedyncze urządzenia do podcinania włosów oraz trzy zestawy do pielęgnacji brody. Dostępne są bezpośrednio na stronie www.ducatibyimetec.com

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści