Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Ducati Polska z Eastern Spirit po raz drugi w Custom Rumble Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Ducati Polska z Eastern Spirit po raz drugi w Custom Rumble

Ducati Polska postanowiło po raz drugi wziąć udział w Custom Rumble. W poprzedniej edycji, Iron Lungs zbudowany przez Ducati Polska, 86 Gear i Swanski'ego zdobył pierwsze miejsce na WDW 2016, oraz okazał się czwartym najlepszym pojazdem na świecie!!! W tym roku przebudowy podjął się garaż Eastern Spirit!!!

W drugiej edycji Custom Rumble Ducati Polska będzie współpracować z warsztatem Eastern Spirit. Prace Sylwka są znane każdemu użytkownikowi portalu Bike Exif i uznane na całym świecie. Są też wyznacznikiem dobrego stylu i inspiracją dla wielu tunerów.

 

 

 

Scrambler Sixty2 jest już w warsztacie Sylwestra i właśnie zaczyna być przerabiany. Wkrótce dowiecie się o nim więcej. W tym roku, regulamin konkursu jest bardziej rygorystyczny - ramy czasowe określają czas wykonania projektu na koniec stycznia 2018r! Trzeba się zatem spieszyć!!!

 

Trzymamy kciuki! A wy śledźcie poczynania i powoli przygotowujcie się do głosowania - Ducati Polska będzie potrzebować waszej pomocy! Mamy nadzieję, że tym razem będą na pudle!

 

A to materiał z poprzedniego projektu, Iron Lungs:

 

Powiązane materiały

...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści