-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Ducati Diavel Strada jako "Męska Rzecz 2013". Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Ducati Diavel Strada jako "Męska Rzecz 2013".

Nasi górą! Ducati wygrało plebiscyt TVN Turbo "Męska Rzecz 2013".

Prestiżowe wyróżnienia w plebiscycie "Męska Rzecz TVN" zostały przyznane już po raz siódmy. Dzięki fantastycznej prezentacji, jurorzy, a wśród nich Paweł Jordan, Agustin Egurrola, Staszek Karpiel-Bułecka, Tomek Kuchar i Kuba Klawiter wytypowali do finału właśnie motocykl Ducati. Potem rolę jury przejęli widzowie TVN, którzy głosowali na ulubione produkty wysyłając sms-y.

 

Ducati Diavel Strada startował w kategorii, do której przypisane są wszystkie pojazdy nie będące samochodami, a mianowicie w kategorii Hobby i Sport. To kategoria traktująca pasje i sport bardzo szeroko. Surfing, motocykle, tenis, bieganie i wszystko to co z pasją można powiązać, stanowiło o wyjątkowo trudnym charakterze tej kategorii. Inter Cars - importer Ducati podkreśla wagę sukcesu, gdyż motocykle rzadko trafiają do wydarzeń tej rangi. 

 

Uroczysta gala, która przyciągnęła cały polski celebrycki światek, była transmitowana na żywo o godz. 21.00 na antenie TVN Turbo, a kolejnego dnia - w niedzielny prime time, można było zobaczyć powtórkę na głównej antenie TVN.

 

Pełną relację z gali można znaleźć pod tym linkiem (wręczenie nagród w tej kategorii rozpoczyna się w 11-tej minucie i 30-tej sekundzie).

Konkurs

Do wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie - Wasze głosy zostały przesłane do importera, czekamy na ich decyzję w sprawie wyłonienia zwycięzcy.

Więcej o motocyklach Ducati

zobacz też

Powiązane materiały

...
Diavel Strada wygrywa Diavel Strada wygrywa "Męsk...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści