Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Druga edycja Custom Rumble zdominowana przez Polaków! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Druga edycja Custom Rumble zdominowana przez Polaków!

Spośród 132 projektów zbudowanych na bazie motocykli Ducati Scrambler, które zostały zgłoszone do drugiej już edycji międzynarodowego konkursu Custom Rumble, wybrano czterech finalistów. Wśród nich znalazły się aż dwa projekty z naszego kraju!

Na wszystkie projekty biorące udział w tegorocznej edycji Custom Rumbel – międzynarodowego konkursu customizingowego motocykli Ducati -  internauci z całego świata oddali w sumie ponad 200 000 głosów! Jednym z tych, które zdobyły ich najwięcej, była rodzima konstrukcja o nazwie ESG Rumble 400, powstała w polskim warsztacie customizingowym Eastern Spirit, wspieranym przez Ducati Polska. Motocykl ten został doceniony w kategorii Best Dealer. Wierzyliśmy mocno w wygraną tego projektu i okazało się, że nie mogło być inaczej!


 

O ile wygrana ESG Rumbla 400 (zbudowanego na bazie Ducati Scrambler Sixty2) nie była dla nas zaskoczeniem, to zwycięstwo Piotrka z jego projektem o wdzięcznej nazwie "The Batass", już tak. Piotr zgarnął laur za zwycięstwo w kategorii Best Privat Customizer.

 

Na czterostopniowym podium znalazły się także dwa projekty z Tajlandii – w kategorii Best Customer wygrał “Black Ant” zbudowany przez Sumalpana oraz w kategorii Rookie Rumble projekt “Aree”, stworzony przez Tanapola.

 

Te cztery motocykle powalczą o zwycięstwo w finale całego konkursu Custom Rumble 2018, który to będzie miał miejsce podczas World Ducati Weekend w dniach 20-22 lipca we włoskim Misano. Trzymajcie kciuki za polskie konstrukcje!

 

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści