-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Doświadczony dziennikarz wziął motocykl na jazdę próbną, z której już nie wrócił... Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Doświadczony dziennikarz wziął motocykl na jazdę próbną, z której już nie wrócił...

Doświadczony, 43-letni, amerykański dziennikarz motoryzacyjny, David Gordon Johnson, wziął na testy Hondę CB 1000R, planował przejechać nią przez góry Sierra Nevada, przez przełęcz Sonora, drugą co do wysokości w Kalifornii. Niestety ślad po nim samym zaginął, a odnaleziono tylko jego rzeczy.

Zespół poszukiwawczo-ratowniczy jako pierwszy znalazł motocykl, następnie ubrania, telefon i laptop należące do Davida. Później znaleźli jego portfel, ale jego samego do tej pory nie udało się odnaleźć.

 

Dziewczyna Johnsona kontaktowała się z nim we wtorek, a w środę zgłosiła zaginięcie. W ostatnim smsie napisał, że świetnie się bawił, zanim zrobiło się ciemno i że górskie okolice są spektakularne.

 

Ratownicy namierzyli motocykl i rzeczy Davida w miejscu odpoczynku kierowców w Mokelumne Hill na terenie hrabstwa Calaveras, kilka metrów od rwącej, górskiej rzeki, która płynęła z prędkością około 50 km/h. Policja podejrzewa utonięcie. Ciała dziennikarza do tej pory jednak nie odnaleziono.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści