Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Dni BMW RR 2017 na torze Silesia Ring Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Dni BMW RR 2017 na torze Silesia Ring

Już w środę, 2 sierpnia rozpoczną się „Dni BMW RR”. To unikalne wydarzenie adresowane jest do motocyklistów, posiadaczy motocykli wszystkich marek. To impreza dająca możliwość przetestowania możliwości własnych pojazdów i wypróbowania maszyn serii S pod opieką instruktorów.

Ciekaw jesteś jak jeżdżą maszyny serii S? Wahasz się pomiędzy wygodnym S1000XR, a poręcznym S1000R? A może po prostu chciałbyś na własnej skórze poczuć moc S1000RR? W trakcie Dni BMW RR można będzie przetestować flotę pojazdów serii S, które w bezpiecznych warunkach i pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będzie można wypróbować i porównać.

 

Zaproszeni są nie tylko posiadacze motocykli sportowych i miłośnicy serii S. Mogą przyjechać tu także właściciele maszyn turystycznych, turystyczno-sportowych, a także motocykli typu naked i to wszystkich marek. Dla nich przygotowano specjalną grupę, w której w bezpiecznych warunkach zamkniętego obiektu będzie można sprawdzić możliwości swoje, oraz swoich maszyn.

 

Na miejscu gwarantowana moc dodatkowych atrakcji wykraczających poza standardy typowych imprez torowych! Można przyłączyć się na jeden, lub na dwa dni. Impreza odbędzie się w tym tygodniu, czyli 2 i 3 sierpnia. Więcej informacji i zapisy tutaj.

 

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści