Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Dni BMW Motorrad 2017, Mrzeżyno Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Dni BMW Motorrad 2017, Mrzeżyno

Tegoroczne spotkanie organizowane przez motocyklowy dział importera BMW przechodzi już powoli do przeszłości. Przygotowaliśmy krótką wizytówkę video z tej imprezy. Pozostanie też w naszej pamięci masa pozytywnych wspomnień

Mrzeżyno leżące na polskim wybrzeżu. Dla wielu uczestników zlotu wydawało się, że dalej w Polsce nie da się już nigdzie pojechać! Ale było warto. Po pierwsze zdecydowana większość uczestników imprezy zwyczajnie uwielbia jeździć na swoich motocyklach, zatem – im dalej, tym lepiej, a po drugie, tereny do jazdy na motocyklach są tu wręcz wymarzone, krajobrazy powalające. Kolejną rzeczą był fakt, że ilość atrakcji przewidzianych na imprezie rekompensowała, i to z nawiązką, przebyty na zlot dystans.

 

 

 

 

 

Zarówno w piątek, jak i sobotni wieczór były oczywiście występy artystyczne. M.in. elektryzujący (zwłaszcza męską część publiczności) kwartet Obssesion, czy stand-up Kacpra Rucińskiego. Całość imprezy prowadził znany z ciętego dowcipu Irek Bieleninik. Zlotowicze mogli obkupić się w sklepie z akcesoriami i odzieżą BMW Motorrad, jak i zapoznać się z ciekawą ofertą firm oferujących przeróżne usługi dla motocyklistów, od szkoleń doskonalenia techniki jazdy, poprzez organizowanie wypraw, jak i wyposażenie motocykli.

 

 

 

 

Nie mogło także zabraknąć pokazów. Były pokazy stuntu w wykonaniu „Raptownego”, a także demonstracja szybkiej wymiany kół w motocyklu z mistrzostw świata endurance teamu LRP.

 

 

Ale zlot to przede wszystkim aktywności dla uczestników. W sobotę mogli oni udać się na jedną z przygotowanych tras, w zależności od swoich preferencji. Dla fanów ostrzejszego offroadu przygotowano także próbę superenduro, oczywiście dostosowaną tak, aby można pokonać ją nawet najcięższymi GS-ami.

 

 

 

 

Większość zlotowiczów w niedzielny poranek rozpoczęła procedurę powrotu do domu. Mam przekonanie, że nawet padający deszcz towarzyszący niedzielnym powrotom nie będzie w stanie zmyć pozytywnych wrażeń po Dniach BMW Motorrad 2017.

 

 

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści