-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Czy Royal Enfield będzie produkował motocykle elektryczne? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Czy Royal Enfield będzie produkował motocykle elektryczne?

W zeszłym roku ujawniono, że niewielki zespół pracuje nad elektrycznym jednośladem w brytyjskiej bazie technologicznej, jednak dopiero teraz zostało to potwierdzone przez prezesa marki, Vinoda Desariego dla Economic Times Audio India.

Royal Enfield notuje dynamiczny wzrost. W 2010 roku produkcja wyniosła 50 000 pojazdów rocznie, obecnie taką samą wartość sprzedaje się w ciągu miesiąca. Jednak większość marek na świecie ma lub intensywnie pracuje nad modelem elektrycznym. Dlatego właśnie Royal Enfield nie chce pozostać w tyle.

 

Czy widok takich motocykli z logo Royal Enfield odejdzie wkrótce w niepamięć?

 

Fakt, że prezes marki wspomina o modelu elektrycznym zwiastuje, że prace nad nim są dość zaawansowane – wielu fachowców twierdzi, że zostanie zaprezentowany na jednych z targów branżowych w przyszłym sezonie.

 

Pozostaje pytanie, czy będzie to wersja produkcyjna czy koncept – bez względu na wszystko czasy, kiedy motocykle elektryczne zdominują rynek wcale nie są takie odległe, szczególnie, że coraz więcej dużych miast wprowadza ograniczenia lub zakaz poruszania się pojazdów emitujących spaliny…

 

 

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści