Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Czy Ducati pokaże Multistradę Enduro 1260 na EICMA? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Czy Ducati pokaże Multistradę Enduro 1260 na EICMA?

Czy V-twin 1262 cm3 ze zmiennymi fazami rozrządu trafi wreszcie do Ducati Multistrady Enduro? Wszystko na to wskazuje – Enduro to przecież najbardziej luksusowy model w gamie.

Multistrada Enduro zajmuje w ofercie Ducati ważne miejsce – to najlepiej wyposażona wersja modelu. Mimo tego faktu, w ramie tego motocykla nadal pracuje silnik poprzedniej generacji, choć nowy V-twin ze zmiennymi fazami rozrządu napędza już słabiej wyposażone wersje Multistrady.

 

Ta sytuacja może jednak wkrótce się zmienić. Już od dłuższego czasu krążą pogłoski o odświeżeniu topowej wersji. Nowa Multistrada Enduro otrzymałaby także kilka pomniejszych zmian – większy o 5 mm rozstaw osi, większą wagę i kilka detali stylistycznych. Z grubsza będzie to zatem ten sam model – z wyjątkiem silnika – V-twina ze zmiennymi fazami rozrządu o pojemności 1262 cm3 i mocy 158 KM, osiąganej przy 9500 obr/min.

 

Bardzo możliwe, że wśród nowości znajdzie się coś z systemów, nad którymi pracuje Ducati – na przykład aktywny tempomat. Prace nad nim wydawały się bardzo zaawansowane. Jak będzie – zobaczymy w listopadzie w Mediolanie.

 

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści