Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Cztery lata bezstresowej jazdy motocyklem Ducati Mulitstrada Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Cztery lata bezstresowej jazdy motocyklem Ducati Mulitstrada

Ducati Multistrada to model, który pojawił się niczym kometa i przedefiniował postrzeganie turystycznego enduro. Pokazał, że motocykl tego typu nie tylko może być szybki, lecz także nietuzinkowo stylowy.

Ale Ducati to wciąż dla wielu klientów trudny wybór. Niestety, pokutuje u nas stereotyp „wiecznie psującego się Ducati”, który ma raczej związek z nieudolnym serwisowaniem przez źle wyposażone, nieautoryzowane warsztaty, a nie faktyczną jakością produktów z Borgo Panigale. Wychodząc z chęcią zadania kłamu tej opinii Ducati wprowadza unikalne rozwiązanie w postaci czteroletniej opieki gwarancyjnej dla całej rodziny modeli Multistrada, w której skład wchodzą: Multistrada 1200, Multistrada 1200 Enduro, Multistrada 1200S oraz Multistrada 1200 Pikes Peak.

 

Ducati Multistrada 1200 Enduro

Ducati Multistrada 1200 Enduro - wkrótce test tego modelu na Motogen.pl

 

Z doświadczeń fabryki i importera jasno wynika, że jest to model, który osiągnął tak wysoki stopień niezawodności, że czteroletnia gwarancja nie stanowi ryzyka dodatkowych kosztów dla producenta. Za to daje spory komfort użytkownikowi, który kupując produkt klasy premium ma pewność, że jego motocykl będzie gościł w serwisie tylko przy okazji serwisów okresowych. W przypadku Multistrady mało uciążliwych, bo odbywających się co 15 000 km.


Zobacz nasz test: Ducati Multistrada 1200 - na autostradę, na tor i na szutry


Zakup Ducati to także automatyczne dołączenie do nietuzinkowego środowiska „Ducatisti”, którzy chętnie wspólnie podróżują, spotykają się na wielu imprezach organizowanych w Polsce i za granicą.


Jedną z imprez organizowanych przez polskiego importera Ducati jest Multi Tour. Relację z tegorocznej imprezy możecie przeczytać tutaj. Zobaczcie też na wideo, jak spędzali czas jej uczestnicy.

 

Więcej o motocyklach Ducati

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Redaktor naczelny
oceń ten materiał:
Ducati Multistrada 1200 Ducati Multistrada 1200 ter...
Ducati Multistrada 1200 Ducati Multistrada 1200
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści