Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Custom Rumble 2018: projekt Eastern Spirit już skończony. Jest grubo Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Custom Rumble 2018: projekt Eastern Spirit już skończony. Jest grubo

Zgodnie z oczekiwaniami Eastern Spirit przedstawiło swój motocykl, którym chce podbić Custom Rumble w klasie "Best Official Dealer. Walka z projektem trwała do ostatniej chwili, ale efekt dosłownie zwalił nas z nóg.

Sylwek, twórca motocykla wspominał niedawno, że elementem charakterystycznym będzie kolor czerwony i nie oszukiwał a motocykl jest po prostu fenomenalny. Dawno nie widzieliśmy cafe-racera w tak czystej, spójnej formie. Gładkość linii i pewien nostalgiczny kształt spowodowały, że walnęliśmy szczęką o posadzkę.

 

 

Wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja tego egzemplarza, tymczasem trzeba sprawić, żeby customowy świat zwrócił na niego uwagę. I do tego potrzebujemy Was Drodzy Czytelnicy. Jesteśmy pewni, że potraficie docenić świetną robotę Eastern Spirit Garage i zagłosujecie na niego w Custom Rumble. My już to zrobiliśmy.

Mamy nadzieję, że w przeciwieństwie do 2016r tym razem jury doceni zdanie głosujących a polski pojazd zajmie nie czwarte jak w 2016, ale pierwsze miejsce w finale...!

 

Link do głosowania: http://scramblerducati.pl/news/70/rusza-glosowanie-custom-rumble

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści