Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Cross Country Cross Country Góra Kalwaria – zawody dla każdego Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Cross country

Cross Country Góra Kalwaria – zawody dla każdego

W dniach 24 i 25 sierpnia odbędą się dwie rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych Cross Country. Na linii startu pojawią się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Jednak to nie wszystko. W ramach Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Cross Country wystartować będzie mógł każdy kto ma odrobinę zapału, chęci oraz motocykl.

Przyszłotygodniowe Mistrzostwa Polski to dla miłośników motocyklowego off-roadu jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na Mazowszu. Warto zaznaczyć, że poza rywalizacją profesjonalistów na najwyższym poziomie, udział w zawodach może wziąć niemal każdy miłośnik błotnego szaleństwa.


Oprócz klasyfikacji Mistrzostw oraz Pucharu Polski zarówno w sobotę, jak i w niedziele zostaną rozegrane dwie rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego. W ramach tej rywalizacji przewidziano między innymi start klasy hobby.


Trasę zaplanowaliśmy tak, aby każdy zawodnik był usatysfakcjonowany. Zawodnicy klasy hobby nie będą się ścigać na sekcjach najtrudniejszych technicznie i wytrzymałościowo. Podczas budowy toru i planowania wszystkich piaskowych przejazdów zależało nam na opracowaniu tras o zróżnicowanym poziomie trudności.

– podkreśla Paweł Szymański Kierownik Trasy zawodów w Górze Kalwarii.

 

Warto dodać, że wstęp na zawody dla kibiców i wszystkich gości jest bezpłatny. Dlatego każdy miłośnik motosportu powinien 24 i 25 sierpnia pojawić się w Górze Kalwarii.

 

Więcej informacji na stronie klubu www.xracingteam.pl oraz www.motoxtreme.pl

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści