-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Clutch Superkit - zestaw, który oszczędza czas, pieniądze i kłopotów przy wymianie sprzęgła Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Clutch Superkit - zestaw, który oszczędza czas, pieniądze i kłopotów przy wymianie sprzęgła

Clutch Superkit to gotowy zestaw wszystkich elementów potrzebnych do wymiany sprzęgła w motocyklu. Dzięki niemu możesz sporo zaoszczędzić – zarówno pieniędzy, czasu, jak i problemów.

Wymiana kompletnego sprzęgła nie jest sprawą prostą. Pomijając nawet stopień skomplikowania tej czynności, trzeba pamiętać o dokładnym skompletowaniu wszystkich niezbędnych części jeszcze zanim przystąpi się do pracy.

 

Kompletowanie nie jest wcale sprawą prostą – często zdarza się, że zamówione części nie pasują, bo ktoś pomylił kody, w bardziej egzotycznych motocyklach producenci często stosowani bardzo różne podzespoły co poważnie utrudnia dopasowanie kompletu, który działał będzie poprawnie.

 

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi rozwiązanie, które ułatwia cały proces wymiany sprzęgła i ogranicza go tylko do mechaniki. Chodzi o oferowany przez TRW kompletny zestaw „Clutch Superkit”. Kupując taki zestaw, masz gwarancję, że nie brakuje tam żadnej przekładki, a wszystko perfekcyjnie do siebie pasuje.

 

Zestawy „Clutch Superkit” dostępne są dla wielu popularnych motocykli. W ich skład wchodzi wszystko, co niezbędne do profesjonalnej wymiany sprzęgła – tarcze cierne, stalowe tarcze sprzęgła, sprężyny sprzęgła, a także uszczelkę pokrywy sprzęgła, jeśli występuje w danym modelu.

 

Zastosowanie zestawu "Clutch Superkit" jest korzystne nie tylko ze względu na łatwość dopasowania poszczególnych elementów, ale także na korzystną cenę, która, w przypadku zestawu jest niższa od tej, którą musielibyśmy zapłacić kupując poszczególne części.

 

Każdy z zestawów został zaprojektowany z uwzględnieniem charakterystyki konkretnego modelu motocykla. Materiał cierny uwzględnia siły przenoszone przez napęd danego motocykla, dzięki temu masz gwarancję najwyższej wydajności i optymalnego przenoszenia napędu.

 

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących zestawów "Clutch Superkit" i dowiedzieć się, czy są one dostępne także do twojego motocykla, skontaktuj się z najbliższym dystrybutorem TRW.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści