-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Chopper 125: nowy czy olx, otomoto, allegro? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Chopper 125: nowy czy olx, otomoto, allegro?

Zakup choppera o pojemności 125 ccm nie jest łatwą sprawą. Motocykla możemy poszukać na portalach aukcyjnych, ale oferta markowych pojazdów jest uboga a ich stan pozostawia sporo do życzenia z punktu widzenia powypadkowej przeszłości czy zmęczenia mechanicznego.

Co to oznacza dla nabywcy? Z pewnością znacznie podwyższone ryzyko trafienia przysłowiowej „miny”. Szczególnie, że pojazdy o pojemności 125 ccm, często były wykorzystywane „na pierwsze moto”. Istnieje także duże ryzyko, że wymarzony sprzęt leżał, był obsługiwany przez niewprawną osobę lub zwyczajnie został „zamęczony” przez szkołę jazdy i odpicowany do sprzedaży.

 

Jak nie dać się oszukać nieuczciwemu sprzedawcy? Do oględzin motocykla najlepiej zabrać doświadczonego motocyklistę, znającego się na eksploatacji jednośladów albo mechanika motocyklowego. Jednak nigdy nie mamy pewności, co do historii pojazdu, którego nie znamy od momentu zakupu. Nie wierzmy także w okazje – popyt na choppery 125 ccm jest na tyle duży, że dobry sprzęt w dobrym stanie i z pewną historią musi także dużo kosztować.

 

 

W tym momencie warto zastanowić się czy nie kupić pojazdu nowego, na przykład z oferty marki Junak. Nowy pojazd oznacza, że temat zużytych pierścieni czy niewchodzących biegów nie będzie nas dotyczył, tak jak często ma to miejsce w przypadku osób kupujących pojazdy używane. Do tego firma na swoje produkty oferuje 2 lata gwarancji, co daje nam pewność i bezpieczeństwo zakupów.

 

Ceny nowych chopperów z logo marki Junak zaczynają się od 8799 zł za model M12, co jest zbliżone do kilkuletnich produktów z Japonii, które bywają znacząco wyeksploatowane. Jeśli bardziej zależy wam na stylu, możecie wybrać modele M11 czy M16 w cenach odpowiednio 10799 zł i 13299 zł. Pojazdy różnią się osiągami, zastosowanym silnikiem (w M12 jest to singiel, w pozostałych dwucylindrowiec), układem hamulcowym czy stylistyką. Każdy z nich ma jednak cechy charakterystyczne dla choppera (linia, detale, kształt, klimat, wrażenia z jazdy czy dźwięk).

 

Trzy modele w atrakcyjnych cenach, różniące się nieco stylistyką i charakterem z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi klasycznej motoryzacji. Naszym zdaniem zakup nowego Junaka to najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia bezawaryjnej jazdy, bezpieczeństwa, komfortu; rozwiązanie, które uchroni nas od ryzyka posiadania pojazdu zużytego i powypadkowego.

 

Dwa lata gwarancji i pewność co do historii posiadanego pojazdu będą atutem nie do przebicia dla dowolnego motocykla używanego…

 

 

Więcej o motocyklach Junak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści