Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Cardo Scala Rider PackTalk – interkom dla dużej grupy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Cardo Scala Rider PackTalk – interkom dla dużej grupy

Cardo PackTalk to pierwszy interkom na rynku z technologią DMC (Dynamic Meshwork Communication) umożliwiający ciągłą komunikację grupie do 15 motocyklistów w odległości nawet do 8 km. Wykorzystując technologię DMC w swoich flagowych produktach – Scala Rider PackTalk, SmartPack i najnowszym SmartH - Cardo rozpoczęło nową epokę w branży interkomów motocyklowych.

Czym jest zastosowana technologia DMC?

 

DMC (Dynamic Meshwork Communication) czyli Dynamiczna Sieć Komunikacyjna to autorska technologia Cardo, będąca trybem interkomu konferencyjnego dla 15 osób (producent przewiduje w przyszłości zwiększenie tej liczby). DMC tworzy sieć, w której każdy użytkownik jest przekaźnikiem dla pozostałych członków grupy, dzięki czemu może być ona rozciągnięta nawet na 8 kilometrów przy jednoczesnym zapewnieniu łączności nawet pomiędzy najbardziej oddalonymi od siebie motocyklistami.

 

Wygląd PackTalka...

 

 

Kilku z Was może skręcić w bok lub zatrzymać się – nie spowoduje to przerwania komunikacji dla pozostałych członków grupy. Kiedy kontynuując jazdę znajdziecie się z powrotem w zasięgu swojej grupy, bez trudu automatycznie połączycie się z nią, bez naciskania żadnych przycisków.

 

Uwaga! Pamiętajmy, że deklarowany zasięg 8 km w DMC, jest możliwy do uzyskania w bardzo dobrych warunkach przestrzennych. Na co dzień, podczas jazdy w mieście, lesie, czyli wszędzie gdzie mamy jakiekolwiek przeszkody dzielące motocyklistów, zasięg będzie się odpowiednio zmniejszał.

 

 

Rozwiązanie ułatwiające wiele podróży...

 

Co ma PackTalk, a czego nie ma konkurencja?

 

Urządzenie posiada głośniki o średnicy 32 mm i jest odporne na deszcz, śnieg i kurz (IP67), a czas pracy interkomu to nawet 13 godzin. PackTalk został wyposażony również w funkcje dostępne jedynie w linii produktów marki Cardo. Music i Radio Sharing pozwalają na dzielenie się muzyką i radiem z partnerami interkomowymi. Paralel Audio Streaming umożliwia z kolei odtwarzanie dźwięków z dwóch różnych źródeł jednocześnie (np. Słuchanie radia jako muzyki w tle podczas prowadzonej rozmowy interkomowej). A funkcja AGC odpowiada za automatyczne dostosowanie głośności do prędkości jazdy i hałasu otoczenia.

 

 

 

 

Pozostałe funkcje PackTalk’a

 

Poza podstawową funkcją zapewnienia komunikacji motocyklistom, Packtalk pozwala używać jednocześnie do 2 urządzeń zewnętrznych poprzez Bluetooth. Można z nim sparować telefony komórkowe, nawigację GPS, odtwarzacze muzyczne. Dla chętnych lektury, pełna specyfikacja dostępna na: http://www.scalarider.pl/scala-rider-packtalk.html

 

 

 

Mobilna aplikacja zarządzająca interkomem...

 

 

Zdalne zarządzanie interkomem dzięki mobilnej aplikacji

 

Aplikacja Cardo SmartSet umożliwia obsługę i konfigurację PackTalk’a z poziomu ekranu smartfona. Przy jej pomocy można m.in. włączyć i wyłączyć funkcję interkomu Click-to-link (spontaniczne rozmowy z niesparowanymi urządzeniami cardo), zaprogramować stacje radiowe, zarządzać priorytetami między profilem Bluetooth A2DP a interkomem oraz zapisać numer alarmowy do wykorzystania w sytuacji kryzysowej. Aplikacja dostępna jest na iOS i Android.

 

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści