Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Cafe Racer Suzuki SV 650X z nagrodą w plebiscycie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Cafe Racer Suzuki SV 650X z nagrodą w plebiscycie

Czasem minimalizm i powściągliwość popłacają. Podczas, gdy na zwrot cafe racer w odniesieniu do Suzuki SV 650X wielu uśmiechało się z przekąsem, pojazd wygrał plebiscyt na najlepszy motocykl średniej kategorii w brytyjskim portalu Auto Trader wyprzedzając takie konstrukcje jak nowy KTM Duke 790 czy Ducati Monster 821.

Jak się okazuje bazowanie na starych, sprawdzonych konstrukcjach wcale nie musi być złą drogą. Po pierwsze nie generuje gigantycznych kosztów rozwoju a po drugie sprawia, że pojazdy mają grono wiernych fanów. Poza tym umówmy się, pod względem osiągów, prowadzenia czy komfortu jazdy ciężko SV cokolwiek zarzucić. Co nie mniej ważne konstrukcja przez kilka lat produkcji dała się poznać jako wolna od wad i usterek.

 

Suzuki SV 650X

 

Podobnego zdania byli jurorzy, do których należeli założyciel Auto Tradera Robert Morphet, aktor i fan motocykli Andrew Shim oraz dziennikarz Phil West.

Wydając werdykt orzekli, że oceniają nie tylko wygląd, osiągi czy rozwiązania techniczne, ale przede wszystkim przyjazność użytkownikowi, dostępność serwisu i koszty eksploatacji. Biorąc pod uwagę kryteria ciężko nie zgodzić się z decyzją.

 

Jednak czasy modeli pozostających wiele lat w produkcji co jest charakterystyczne dla producenta, najprawdopodobniej odejdą w przeszłość. Suzuki zapowiada pościg za konkurencją i wraz z zakończeniem inwestycji w nowe zakłady w Hamamatsu - intensywne prace nad wdrożeniem do produkcji całkowicie nowych, nowoczesnych modeli.

Więcej o motocyklach Suzuki

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści