Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki

Byłem aniołem piekła...

Znani z amerykańskich filmów, wytatuowani, dobrze zbudowani, nie grzeszący kulturą czy poprawnym zachowaniem - słynni z rabunków, gwałtów i przemocy. Tak w skrócie można opisać członków słynnego gangu Hells Angels (Anioły Piekieł). Dużo o ich życiu dowiecie się czytając nową propozycję wydawnictwa B
Znani z amerykańskich filmów, wytatuowani, dobrze zbudowani, nie grzeszący kulturą czy poprawnym zachowaniem - słynni z rabunków, gwałtów i przemocy. Tak w skrócie można opisać członków słynnego gangu Hells Angels (Anioły Piekieł). Dużo o ich życiu dowiecie się czytając nową propozycję wydawnictwa Bellona, książkę Yvesa Lavignea „Byłem Aniołem Piekła".
Opisuje ona historię operacji CACUS - jednej z najbardziej udanych w dziejach FBI, wymierzonej w ten gang złodziei, morderców, dealerów narkotykowych i szantażystów o międzynarodowej sławie. Książka opisuje losy Anthonego Taita, który jako wysoki rangą członek Hells Angels zostaje informatorem FBI i podsuwa agencji tajne informacje i plany gangu. Wiedzieliście, że najsłynniejszy gang Harley'owców wcale nie przepada za swymi motocyklami? Porywająca opowieść, zapraszamy do lektury! „Byłem Aniołem Piekła"

Yves Lavigne
Bellona 2006
Cena: 35zł

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści