Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Buty SIDI Armada Goretex - pancerna turystyka Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Buty SIDI Armada Goretex - pancerna turystyka

Szukacie turystycznych butów z dorbą membraną, które dadzą radę w najcięższych warunkach? Oto one, Buty Sidi Armada GORE-TEX, które poradzą sobie nawet podczas wyprawy dookoła świata.

Propozycja Sidi z pewnością najbardziej przypadnie do gustu właścicielom turystycznych enduro, którzy korzystają ze swoich motocykli zgodnie z nazwą, co jakiś czas pojawiając się w cięższym terenie.

 

Sidi Armada GORE-TEX to buty, które można nazwać systemowymi. Dzięki ruchomemu, zdejmowanemu elementowi w postaci szyny zakończonej elastycznym ochraniaczem, możemy mieć but pancerny lub tylko półpancerny.

 

Sidi Armada GORE-TEX oferują wysoki poziom bezpieczeństwa. Pierwszą barierą ochronną jest gruba skóra, która zatrzymuje właściwie większość elementów lecących spod kół. Kolejnymi są ochraniacze na kostki umieszczone zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz oraz wzmocnienie czubka butów, które chroni przed ewentualnym zmiażdżeniem palców. Na pięcie znajdziemy potężny ochraniacz. Na tyle każdego buta umieszczone są trzy odblaskowe oczka, które rzeczywiście są całkiem nieźle widoczne kiedy padnie na nie strumień światła. Podsumowując, Sidi Armada GORE-TEX zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

>> Przeczytaj też nasz test butów Sidi Armada <<

 

Sidi Armada GORE-TEX kosztują ok. 1329 zł. Jak na buty, to dużo. Niewątpliwie jednak są bardzo przemyślane i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Do tego charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wysoką jakością użytych materiałów, bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, pełną wodoodpornością i niezłą wentylacją.

 

 

Buty Sidi Armada dostępne są w pasażu:

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści