Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Buspasy Warszawa: zwycięstwo - od dzisiaj motocykliści mogą jeździć legalnie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Buspasy Warszawa: zwycięstwo - od dzisiaj motocykliści mogą jeździć legalnie

Od dzisiaj pojedziemy legalnie buspasami w ciągu Trasy Łazienkowskiej oraz Radzymińskiej. Jeśli eksperymentalne wpuszczenie motocykli okaże się sukcesem (brak kolizji z autobusami, brak zauważalnego spadku ich przejezdności), być może Warszawa dołączy do innych polskich miast, w których jazda motocyklem po buspasach jest dozwolona.

Po zawieruchach związanych z opinią policji (materiał znajdziecie tutaj) włodarze Warszawy się nie poddali i eksperymentalnie wpuścili motocyklistów na dwa odcinki buspasów w ciągu ulicy Radzymińskiej oraz na Trasę Łazienkowską. Wiele wskazuje na to, że jeśli pomysł się przyjmie, dla użytkowników jednośladów pozostałe buspasy zostaną otwarte. Mamy nadzieję, że tak się stanie i Warszawa dołączy do innych polskich miast w których jest to dozwolone. Mamy też nadzieję, że motocykliści udowodnią, że warto było zrobić dla nich to udogodnienie (nie będą powodować kolizji, niebezpiecznej jazdy) stanowiąc na tych fragmentach drogi wzór do naśladowania.

 

 

 

Tak czy inaczej będziemy przyglądać się sprawie i wyrażamy nadzieje, że na warszawskich drogach będzie już tylko lepiej!

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści