Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Brakujące ogniwo w rodzinie Honda Neo Sports Cafe nadchodzi Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Brakujące ogniwo w rodzinie Honda Neo Sports Cafe nadchodzi

Targi Intermot w Kolonii odbędą się już na początku października. Jedną z nowości, które niemal na pewno tam zobaczymy, jest nowy model Hondy, uzupełniający grupę stylowych nakedów Neo Sports Cafe o klasę 650.

Zaprezentowane w zeszłym roku modele CB125R, CB300R oraz CB1000R spotkały się z bardzo ciepłym odbiorem klientów. Łączą w sobie bowiem nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania, ale też bardzo modny dziś styl, będący miksem klasycznych cafe racerów z futurystycznymi nakedami.

 

 

Sukces rodziny Neo Sports Cafe skłonił decydentów Hondy do zasypania dziury pomiędzy modelami 300 i 1000. W najbliższym czasie, prawdopodobnie już na targach Intermot w Kolonii, zostanie zaprezentowana nowość w klasie 650. Spodziewamy się, że model ten otrzyma nazwę CB650R i będzie technicznie spokrewniony z dobrze znanym CB650F, z którym podzieli 4-cylindrowy, rzędowy silnik.

 

Jak będzie wyglądał ten motocykl? Na pewno będzie stylistycznym dopełnieniem rodzeństwa. Pewną wizję może dać zaprezentowany już dawno temu koncepcyjny model CB4, będący wówczas wariacją na temat CB650F, widoczny na zdjęciach. Widzimy tu roadstera o klasycznej linii, z jednoramiennym wahaczem, oświetleniem LED i zbiornikiem paliwa płynnie przechodzącym w niewielką kanapę. Całość wykończono dodatkami ze szczotkowanego aluminium.

 

Jest bardzo prawdopodobne, że CB650R będzie wyposażona w jednostkę o nieco bardziej agresywnym charakterze niż CB650F. Może to więc być długo wyczekiwany, godny następca uwielbianego modelu Hornet.

 

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści