Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Bomba cenowa - Inter Motors odpala grubą promocję! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Bomba cenowa - Inter Motors odpala grubą promocję!

Już od soboty 15 października w sieci 29 sklepów stacjonarnych Inter Motors, na intermotors.pl oraz w 117 sklepach partnerów handlowych na ternie całego kraju odpalamy promocję „Bomba Cenowa”. W ofercie nie brakuje kasków, odzieży tekstylnej i skórzanej oraz butów. Jest w czym wybierać, ale pamiętajcie, że liczba sztuk jest ograniczona i tak jak w każdej promocji, również w tej obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Istotna nowość to możliwość zakupu promowanych towarów, nie tylko w sieci Inter Motors oraz na intermotors.pl, ale również w wielu sklepach partnerskich. Adresy tych sklepów znajdziecie pod tym linkiem.

Jak poznać ofertę „Bomba cenowa”?

Jeżeli jesteście tradycjonalistami i lubicie gazetki promocyjne, to w najnowszych wydaniach miesięczników Świat Motocykli i Motocykl (numery 11/2016) znajdziecie gazetkę „Bomba Cenowa”, a pod tym linkiem ten sam materiał jest do pobrania w wersji elektronicznej.

 

Jeżeli już będziecie na intermotors.pl, to znajdziecie tam również listę sklepów partnerskich biorących udział w promocji, a jutro, 15 października, uruchomiona będzie kategoria „Bomba Cenowa” w której znajdują się tylko przecenione produkty. Podsumowując,  w promocji „Bomba cenowa” dostępne są: 73 modele kasków, 25 modeli butów, 29 modeli rękawic, 60 modeli kurtek, 24 modele spodni i 13 modeli kombinezonów skórzanych.

Zakupy w kredycie 10 rat 0%

Większość towarów z promocji „Bomba Cenowa” można zakupić w uruchomionym już kilka dni temu kredycie 10 rat 0%. Ta oferta działa tylko w sklepach stacjonarnych Inter Motors. Procedura uruchomienia kredytu jest bardzo szybka i prosta. Warto skorzystać już teraz, bo takie kredyty jak ten, czyli: 0% wpłaty własnej, 0% odsetek i 0% prowizji to prawdziwa okazja!

 

Oferta nie zawiera żadnych ukrytych opłat, a zasady spłaty są bardzo jasne. Kupując np. kask za 1000 zł spłacasz go w 10 równych ratach po 100 zł, a pierwsza rata płatna jest po miesiącu od podpisania umowy kredytowej.

 

W kredycie dostępne jest wszystko z oferty Inter Motors, czyli odzież, części i akcesoria. Minimalna wartość kredytowania to 100 złotych a maksymalna to 50 000 zł. Wszystkie formalności załatwia sprzedawca w sklepie Inter Motors - wystarczy dowód osobisty. Weryfikacja wniosku trwa około 15 minut, a klient od razu otrzymuje kredytowany asortyment i korzystając z ostatnich dni dobrej pogody może przetestować zakupioną odzież i akcesoria. Proste i przyjemne, prawda?

 

bomba cenowa


Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.10.2016 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 03.10.2016 r. do dnia 31.12.2016 r. Inter Cars SA występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl  

oceń ten materiał:
bomba cenowa Promocja Bomba cenowa w skl...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści