Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Bluetooth Shark: bezprzewodowy intercom do kasków Shark Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Bluetooth Shark: bezprzewodowy intercom do kasków Shark

Bluetooth Shark, to dedykowany, fabryczny interkom przeznaczony do montażu w większości kasków firmy Shark. Łatwy i szybki montaż, oraz duży zasięg to największe atuty produktu. Ale to nie wszystko!

Bluetooth Shark można wykorzystywać w połączeniu z czterema typami urządzeń, jako:

  • Interkom z innym użytkownikiem Bluetooth Shark (wówczas zasięg połączenia wynosi aż 500m, a połączenie sygnalizowane jest dźwiękiem)
  • Telecom, czyli zestaw głośnomówiący do obsługi telefonu. Największe zalety to głosowe wybieranie numerów i multifunkcjonalność obsługi.
  • MP3, jako słuchawki bezprzewodowe po "sparowaniu" z przenośnym urządzeniem MP3. W przypadku nadchodzącego połączenia można odebrać telefon, a muzyka zostanie automatycznie wyciszona.
  • Nawigacja - po sparowaniu z GPSem Bluetooth Shark będzie przekazywał kierowcy komendy głosowe. Podobnie jak w przypadku słuchania muzyki, przychodzące połączenia wyciszą komendy nawigacji.

 

Zestaw świeżo wyjęty z pudełka...

 

Dodatkowe atuty zestawu:

  • funkcja Hands free do obsługi urządzenia za pomocą głosu,
  • możliwośc komunikacji z dowolną osobą używającą interkomu Shark, w zasięgu 500m,
  • możliwość sparowania z urządzeniami mobilnymi (telefon, MP3, GPS),
  • zaawansowany system dźwięków Stereo Bluetooth A2D2,
  • system tłumienia szmerów z dopasowaniem głośności (automatycznym).

 

Produkt jest wykonany solidnie, z dużą starannością, wodoodporny, wraz z ładowarką, instrukcją montażu, kablem USB i baterią. Biorąc pod uwagę możliwości, które oferuje - wydaje się świetnym uzupełnieniem kasku każdego motocyklisty, który dużo podróżuje a szczególnie w grupie.

 

Bluetooth Shark kosztuje 499 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że jest urządzeniem dedykowanym a nie uniwersalnym, to przyzwoita kwota, szczególnie w odniesieniu do produktów konkurencji.

 

Więcej o produkcie dowiecie się na stronie dystrybutora

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści