Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Black Friday w Liberty Motors - kup BMW, Ducati lub Yamahę za zaproponowaną przez ciebie cenę! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Black Friday w Liberty Motors - kup BMW, Ducati lub Yamahę za zaproponowaną przez ciebie cenę!

Firma Liberty Motors na Black Firday, który trwać będzie aż 3 tygodnie, przygotowała rewolucyjną formę zakupu nowych motocykli takich marek jak: BMW, Ducati i Yamaha. Wejdź na specjalną stronę aukcyjną i podaj cenę, jaką jesteś w stanie zapłacić za dany motocykl! Taniej nie kupisz!

Black Friday w Liberty Motors trwa aż trzy tygodnie!

 

Liberty Motors postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klienta do otwartej, jawnej negocjacji ceny i przygotowała akcję wyprzedażową motocykli, z okazji Black Friday, w formie specjalnej strony aukcyjnej. Promocyjnego zakupu motocykli można będzie dokonać nie tylko w piątek 24 listopada, ale aż do połowy przyszłego miesiąca, a dokładnie do piątku 15 grudnia. Zatem Liberty Motors zmienia Black Friady w Three Black Weeks!

 

Licytacja - jak to działa?

 

Na stronie http://libertymotors.pl/new2.php znajdziecie modele motocykli trzech marek – BMW, Ducati, Yamaha, które od ręki możecie nabyć w trzech salonach Liberty Motors (Warszawa ul. Łopuszańska i Połczyńska oraz Łódź ul. Dąbrowskiego). Innowacyjność tej wyprzedaży polega na tym, że pod danym motocyklem, którym jesteście zainteresowani, umieszczacie kwotę, którą jesteście w stanie za niego zapłacić, zostawiacie kontakt mailowy do siebie i czekacie na kontakt sprzedawcy. Jeżeli okaże się, że kwota zaoferowana przez was jest realna, handlowiec was o tym poinformuje. Jeżeli nie, i tak skontaktuje się z wami, aby zaproponować jak najbardziej zbliżoną do waszej cenę, za którą może sprzedać dany motocykl.

Prosto, jawnie i czytelnie – łatwiej i przystępniej motocykla kupić się nie da!

Więcej o motocyklach BMW
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści