Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Biżuteria na dwóch kołach - japoński custom na bazie BMW R75/6 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Biżuteria na dwóch kołach - japoński custom na bazie BMW R75/6

Impreza Mooneyes Show w japońskiej Jokohamie przyciąga fanów i twórców szalonych customów. Dwie nagrody zgarnął projekt warsztatu Heiwa, oparty na podzespołach klasycznego BMW R75/6.

Motocykl został pozbawiony wszelkich zbędnych części, a jedynym elementem ozdobnym jest sama mechanika. Sercem customa o swojsko brzmiącej nazwie “Adrian” jest wypolerowany na wysoki połysk silnik BMW R75/6, umieszczony nisko w mocno zmodyfikowanej ramie. Zamontowano w nim customowe wlot powietrza i układ wydechowy, wykonane z nierdzewnej stali. Oryginalny airbox skrywa teraz akumulator.

 

 

To, co najbardziej zachwyciło publiczność i jurorów, to malowanie stalowego zbiornika paliwa i błotników. Brokatowy lakier z purpurowymi drobinkami został stworzony specjalnie dla tej maszyny przez jednego z wieloletnich współpracowników warsztatu Heiwa.

 

Niewielkie, płaskie siodło posiada efektowne, jasne przeszycia. Całości projektu dopełniają 18-calowe koła szprychowe z grubymi oponami w stylu bobber i wypolerowanymi bębnami hamulcowymi.

 

 

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści