Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Bitwa Królów Harley-Davidson - znamy wyniki Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Bitwa Królów Harley-Davidson - znamy wyniki

Poznaliśmy wyniki trzeciej edycji konkursu modyfikacji custom organizowanego przez Harley-Davidson "Bitwa Królów" – pierwsze miejsce w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zajął dealer z Łodzi. Drugie miejsce przypadło projektowi z Wrocławia, a trzecie pojazdowi z Pragi...

OXFORD (6 marca 2017) - Wybrano zwycięzcę konkursu na najlepszą modyfikację motocykla Harley-Davidson® Sportster® z rodziny Dark Custom™ w Europie Środkowej i Wschodniej. Zwycięskim projektem okazała się maszyna z salonu H-D® w Łodzi (o której pisaliśmy tutaj).

 

 

P-47, zwycięski projekt dealera z Łodzi...

 

 

Głosy można było oddawać od połowy stycznia. Z trzynastu motocykli z naszego regionu wybrano sześć najlepszych w publicznym głosowaniu. Trzy spośród nich zostały zgłoszone przez polskie salony Harley-Davidson. Zwycięzców etapu regionalnego wybrało profesjonalne jury, w skład którego wchodzili dziennikarze motoryzacyjni oraz projektanci i twórcy motocykli custom.

 

Laureaci w regionie CEE (w kolejności zajętego miejsca):

 

1. H-D Łódź Polska

2. H-D Wrocław Polska

3. H-D Praha Czechy

4. H-D Hradec Kralove Czechy

5. H-D Poznań Polska

6. H-D Banska Bystrica Słowacja

 

Warto przypomnieć, iż celem konkursu Bitwa Królów było zbudowanie zmodyfikowanego motocykla Harley-Davidson na bazie modelu Iron 883, Roadster lub Forty-Eight oraz dowiedzenie swych umiejętności, kreatywności i talentu w sztuce customizacji motocykli.

 

 

 

Perfekcja w detalach...

 

 

Budowa motocykli pochłonęła tygodnie żmudnej pracy, od poszukiwania inspiracji i pomysłów, wykonania szkiców i zebrania zespołu, po wykonanie poszczególnych maszyn, obejmujące cięcie, modyfikacje instalacji, spawanie i malowanie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że w salonach Harley-Davidson zatrudnieni są mistrzowie w swojej profesji.

 

Przed nami jeszcze konkurs finałowy Bitwy Królów. W finale, który odbędzie się w listopadzie podczas motorshow EICMA w Mediolanie, wezmą udział zwycięskie motocykle custom z innych krajów i regionów Europy, a także Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Tam też będzie wybrany, ogłoszony i koronowany Król Custom 2017. Motocykle biorące udział w konkursie można zobaczyć na specjalnej stronie internetowej https://customkings.harley-davidson.com/pl_pl.

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści