Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Bezpieczna klatka z plexi dla twojego motocykla Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Bezpieczna klatka z plexi dla twojego motocykla

Niemiecka firma Cervotec produkuje ciekawe systemy parkingowe dla motocykli, rowerów i innych pojazdów narażonych na łatwą kradzież. Przezroczyste garaże z wytrzymałego tworzywa zapewniają odpowiedni poziom ochrony i przy okazji dobrze wyglądają.

Poza dużą ilością zalet i frajdy jaką dają, jednoślady mają jedną podstawową wadę - są bardzo podatne na działanie złej pogody i kradzieże. O ile w miejscu zamieszkania mamy zazwyczaj garaże podziemne lub inne bezpieczne miejsca, to zamykane pomieszczenie w pracy czy szkole to przywilej nielicznych. Ogromna większość użytkowników musi zostawiać swoje rowery, skutery i motocykle na parkingu przed budynkiem.

 

Ciekawe rozwiązanie zaproponowała firma Cervotec. Są to estetyczne garaże w formie przezroczystych wiat, które mogą być zamykane na zamek. Wykonano je ze stalowych profili i tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Konstrukcje te zaczynają odnosić w Niemczech spory sukces - montowane są zarówno przy budynkach mieszkalnych, jak też użyteczności publicznej.

...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści