Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Benelli Leoncino z Cardsharper Customs Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Benelli Leoncino z Cardsharper Customs

Testowany w sezonie 2018 Benelli Leoncino 500 cieszył się dużą sympatią. Jak pokazuje praktyka - model okazał się wdzięcznym pojazdem do wszelkich przeróbek - czego dowodem jest projekt z polskiej stajni Cardsharper Customs.

Całość ma formę "body kitu" w którym istnieje możliwość powrotu do oryginału. W projektcie zmieniono ramę siedzenia, dzięki czemu uzyskano wyjątkowo zgrabny tył. W przedniej części pojawiła się owiewka współgrająca z seryjnym reflektorem.

 

Flat / street tracker na bazie Benelli Leoncino...

 

Projektant wyfrezował śliczne, pojedyczne podnóżki (fabryczne sety są wspornikiem pod podnóżek zarówno kierowcy jak i pasażera) oraz nową osłonę chłodnicy. Miejsce szerokiej, seryjnej kierownicy zajęły clip-ony z cafe-racerowymi lusterkami. Zwieńczeniem dzieła jest nowe siodło oraz świetnie wkomponowana w bryłę "zadupka" tylna lampa. Efekt końcowy jest na podraniczu flat i street trackera i naszym zdaniem wydaje się dużo atrakcyjniejszy niż seryjne Leoncino.

 

Prace nad projektem...

 

Oczywiście nie jest to ani pierwsze, ani ostatnie wcielenie projektu. Motocykl był wystawiony na stoisku Motor-Landu na Warsaw Motorcycles Show 2019. Od tego czasu bryła tyłu nieznacznie się zmieniła. Jak twierdzi autor projektu - jeszcze nas zaskoczy. Co najważniejsze: za sprawą niższej kierownicy Benelli zyskało nowy, sportowy charakter. W połączeniu z dobrymi seryjnymi hamulcami nie tylko wygląd ale i prowadzenie może przyjemnie zaskoczyć kierowcę. Jesteśmy na tak!

 

Po prawej druga, krótsza wersja tyłu...

 

Więcej na stronie Cardsharper Customs...

Więcej o motocyklach Benelli

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści