Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Bądź jak Synowie Anarchii Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Bądź jak Synowie Anarchii

Serial „Synowie Anarchii” cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Dotychczas można było jedynie kupić limitowane edycje niektórych modeli Harley-Davidson sygnowane nazwą serialu. Teraz na sprzedaż trafią motocykle, którymi poruszali się główni bohaterowie.

Serial „Sons of Anarchy” trafił na ekrany telewizorów we wrześniu 2008 roku i od tego czasu nakręcono siedem sezonów. Ostatni odcinek wyemitowano 9 grudnia. W tym czasie Katey Sagal zdobyła Złoty Glob w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym, Ryan Hurts zdobył Satelitę dla najlepszego serialowego aktora drugoplanowego, a serial jako całość otrzymał Złotą Szpulę za najlepszy montaż dźwięku. Oprócz tego „Sons of Anarchy” miało 24 nominacje, w tym dwie do nagrody Emmy i trzy do Kryształowej Statuetki.

Na sprzedaż trafiły między innymi motocykle, na których jeździli serialowy Jax i Opie. Harley Jaxa jest wyjątkowy, ponieważ ten egzemplarz wystąpił tylko w finałowym odcinku serialu. Jest to model Knucklehead z 1946 roku z odrestaurowanym oryginalnym silnikiem. Oprócz tego można licytować również kamizelki oraz młotek, który służył do rozstrzygania sporów w clubhouse Synów Anarchii. Na chwilę obecną motocykl głównego bohatera osiągnął cenę 16 500 dolarów, a motocykl Opiego - 7200 USD. Cena kamizelki jest obecnie na poziomie 5000 dolarów.

Zainteresowani mogą licytować do czwartku w serwisie www.screenbid.com.

Więcej o motocyklach Harley-Davidson Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Harley-Davidson Knucklehead, którym Jax jeździł w ostatnim odcinku serialu Harley-Davidson Knucklehead...
Harley-Davidson, którym poruszał się Opie Harley-Davidson, którym por...
Kamizelka Sons of Anarchy Kamizelka Sons of Anarchy
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści